Адвентистська Церква в Україні у річницю повномасштабного російського вторгнення висловила співчуття вірянам і всім, чиї рідні опинились у числі загиблих або поранених, переселених, залишились без житла, місця роботи, навчання протягом цього року.
"Господь чує ваш зойк і вашу молитву і в свій час обов’язково віддасть кожному згідно з його способом життя", - йдеться у заяві Адвентистської Церкви в Україні.
У ній також сказано:
"Протягом попереднього року ми бачили відродження братерства і взаємодопомоги, віри й сміливості, волонтерства й жертовності серед нашого народу, а також серед наших друзів. Нам приємно, що віряни Адвентистської Церкви разом з іншими християнами показали приклад відданого і своєчасного служіння.
Церковні приміщення в Україні й за кордоном стали також і соціальними центрами. У них переселенці та місцеві жителі отримують гуманітарну допомогу – їжу, гігієнічні набори, одяг, нічліг, психологічну та духовну підтримку. Вони є центрами евакуації, правових та інформаційних послуг, реабілітації. Сотні тисяч вірян включилися до регулярної доброчинної роботи, зокрема розміщуючи людей у себе вдома, використовуючи особистий транспорт, кошти й інші ресурси.
Пов'язані з релігійними колами доброчинні організації з досвідом роботи до 2022 року наростили обсяги допомоги. Наприклад, благодійний фонд ADRA Україна надав допомогу шести мільйонам осіб. За рік з початку Вторгнення виникла мережа нових благодійних організацій. Адвентисти України за цей час створили десяток громадських організацій, які набираються досвіду та спрямовують допомогу на міському, районному та обласному рівні.
Незважаючи на ряд повністю зруйнованих і пошкоджених молитовних будинків, ми бачили новий потяг до пізнання Господа серед десятків тисяч українців і віримо, що це зможе дійсно змінити майбутнє для всіх, хто пізнав Бога і Його спасіння протягом цього року. Ми дякуємо усім, хто проявив інтерес до вивчення Біблії, як Слова Господа, яке веде до спасіння в Ісусі Христі.
Закликаємо віруючих і всіх людей доброї волі в Україні та за її межами не складати рук, а й надалі шукати можливості для виконання доручення Ісуса. Віряни – незалежно від місця перебування та поглядів – мають прагнути стати руками Господа для здійснення місії служіння й порятунку світу.
Продовжуємо молитись про мир, як найбільше благословення Господа, яке може бути дане народам. Віримо в Його спасіння і про це молимося, благословляючи на добрі справи!"