Created with Sketch.

Активісти зірвали виступ митрополита УПЦ (МП) на сесії облради

13.10.2016, 12:40

На сесії Черкаської облради продовжують бурхливо обговорювати створення в області Національного природного парку «Холодний Яр». З цього приводу на сесію прийшов митрополит Черкаський і Канівський УПЦ (МП) Софроній. Але його зустріли вигуками: «Геть московського попа».

На сесії Черкаської облради продовжують бурхливо обговорювати створення в області Національного природного парку «Холодний Яр». З цього приводу на сесію прийшов митрополит Черкаський і Канівський УПЦ (МП) Софроній. Але його зустріли вигуками: «Геть московського попа».

Про це повідомляє «Про все».

На сесії владика Софроній взяв слово і почав говорити про недоцільність створення парку. Присутні в залі представники громадськості перервали його виступ вигуками: «Геть московського попа».

Це в свою чергу дуже розлютило владику. Тож він почав кричати у відповідь: «Де поліція? Нехай виводять цих молодиків із зали».

Далі він продовжив свій виступ, який аплодисментами підтримали противники створення парку.

Після цього до трибуни вийшла екс-голова облради Валентина Коваленко.

– Це ганьба – плескати тому, хто служить Московському Патріархату, і церкви якого відмовляються відспівувати загиблих українсьих героїв, – зазначила вона.

 

Читайте також
Православні В УПЦ МП є єпископи, які продовжують поминати Патріарха Кирила, - Кіпшидзе
Сьогодні, 11:45
Світові У Дагестані магазин "Євродекор" рекламує переваги багатоженства
Сьогодні, 11:27
Суспільство Підсанкційний Новинський привітав очільника УПЦ МП з іменинами
Сьогодні, 11:04
Україна і світ У Пужниках на Тернопільщині під час пошукових робіт не виявили масового захоронення
Сьогодні, 10:40