Ангел-охоронець для луганчан є бажанішим, ніж Катерина ІІ

13.12.2012, 13:03
У Луганську оголошено конкурс на кращий проект скульптури Ангела-хранителя, яка буде встановлена в Сквері пам'яті. Про це на брифінгу заявив головний архітектор Луганська В'ячеслав Женеску.

У Луганську оголошено конкурс на кращий проект скульптури Ангела-хранителя, яка буде встановлена в Сквері пам'яті. Про це на брифінгу заявив головний архітектор Луганська В'ячеслав Женеску, передає портал «Луганск. Комментарі».

«Мер виділяє 30 тис. грн. переможцю конкурсу. Цей пам'ятник, ви розумієте, дуже серйозний з дорогих матеріал повинен бути, можливо, це буде білий мармур. Буде створено спеціальне журі, яке визначить переможця», - сказав він.

Як зазначає видання, дискусії на тему, який пам’ятник і кому повинен стояти у Сквері пам'яті в Луганську тривали не один день. Раніше серед варіантів розглядалася можливість встановлення скульптур Катерині II, Володимиру Великому як хрестителю Русі, пам'ятник Жінці-трудівниці, пам'ятник Маленькому принцу Екзюпері, Ангелу-охоронцю та ін. Ідею встановлення скульптури Ангела підтримав голова Луганської ОДА Володимир Пристюк.