• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Центр “Реаліс” розпочав набір на програми “Цифрове богослів’я”, “Етика та теологія” та “Лідерство у служінні”...

Анонс: Центр “Реаліс” розпочав набір на програми “Цифрове богослів’я”, “Етика та теологія” та “Лідерство у служінні”

12 січня, 14:05
Анонс
Анонс: Центр “Реаліс” розпочав набір на програми “Цифрове богослів’я”, “Етика та теологія” та “Лідерство у служінні” - фото 1
Християнський центр “Реаліс” оголошує про відкритий набір абітурієнтів на три навчальні курси:

  • Богослів’я та цифрова культура. Програма допомагає зрозуміти основні особливості сучасного світу цифрових технологій та трансформувати традиційні форми служіння з урахуванням особливостей цифрової епохи.
  • Соціальнополітична етика та теологія. Програма розглядає спектр різних богословських позицій стосовно участі християн у суспільнополітичному житті, теологічні основи побудови справедливого суспільства, місію Церкви у суспільстві, етичні питання війни та миру.
  • Лідерство у служінні. Програма розглядає підходи і принципи вивчення, інтерпретації та застосування Біблії в житті і служінні християнського лідера, а також особливості ефективного християнського служіння в сучасній культурі.

До викладання на програмах залучатимуться одні з найкращих спеціалістів в обраних студентами сферах з-за кордону (Велика Британія, США) та України.

Навчання проводитиметься переважно online, приєднатись до нього запрошуються християни з усіх конфесій і деномінацій.

Навчання стартує 12 лютого. Прийом документів до 9 лютого (за необхідності, можливе продовження строків до дати старту навчання). По завершенню навчання студент отримує від “Реалісу” сертифікат або диплом.

З переліком предметів, які вивчатимуться під час проходження програм, умовами вступу, цінами та контактними даними можна ознайомитись на сайті Реаліс.