Анонс: Іконописна школа "Радруж" запрошує до знайомства з творчістю Юрія Новосільського

01 березня, 15:15
Анонс
Сьогодні о 19:30 розпочинається перша лекція у рамках ІІ Тижня знайомства з іконописом, присвяченого творчості Юрія Новосільського та феномену сучасної ікони, організованому Іконописною школою "Радруж" (УКУ)

Першу лекцію — "Дивне" малярство про "дивного" Бога: як зрозуміти незрозумілу мову сучасної ікони — прочитає Соломія Тимо, мистецтвознавець, викладач, дослідник східнохристиянської іконографії, керівник Іконописної школи «Радруж» УКУ.

"Ця подія для тих, хто любить і цінує сучасну ікону, і для тих, хто її не розуміє чи не сприймає. Щиро запрошуємо до розмови, ділення, дискусії на цю складну, але важливу тему", — йдеться в анонсі Тижня. — "Є іконопис, який ми не розуміємо і не сприймаємо, відкидаємо і заперечуємо. Чи це іконопис «винен»? Чи ми чогось не розуміємо? Як «зберегти» себе, «погубивши» (перефразовуючи слова Євангелії) своє старе сприйняття і нерозуміння? Запрошуємо поміркувати про це на зустрічі, присвяченій «постмодерному» іконопису у контексті творчого спадку Юрія Новосільського".

Модератори:

  • Остап Лозинський, художник-іконописець, музейник
  • Уляна Креховець, координатор проектів та програм "Радруж"

Усіх, хто не встиг зареєструватися на подію, а хоче долучитися до дискусії наживо - запрошують за посиланням зустрічі у zoom:

https://us02web.zoom.us/j/82701547263...
Meeting ID: 827 0154 7263
Passcode: 702600

Анонс: Іконописна школа 'Радруж' запрошує до знайомства з творчістю Юрія Новосільського - фото 67877