Міжконфесійний молитовний проєкт “Вогняний рубіж”, який тривав з 19 травня по 19 вересня, вирішено продовжити. Його учасники й надалі будуть молитися за Збройні сили України, починаючи з 23 вересня і безстроково, поки буде в цьому потреба.
Таке рішення було ухвалене на зустрічі організаторів з учасниками проєкту напередодні.
Як РІСУ повідомляла, у травні 2024 р. Християнська служба порятунку у межах міжконфесійної платформи “Християни для України” запросила всіх бажаючих долучитися до молитовної ініціативи “Вогняний рубіж”. Проєкт розпочався 19 травня, на свято Зіслання Святого Духа за григоріанським календарем.
У “Вогняному рубежі” беруть участь представники різних деномінацій з усіх регіонів України. Зокрема, з Київщини, Дніпропетровщини, Донеччини, західних областей тощо. Серед них також воїн ЗСУ. За його словами, ці молитви так потрібні і так допомагають, що “ви навіть і не уявляєте, наскільки”.
Ініціатива базується на відкритті з історії з Старого Заповіту про перетин ізраїльтянами моря по суходолу, коли вони тікали від війська фараона. До того, як розступилося перед ними море, народ Ізраїля мусив залишатися на березі, але між військом фараона і ними стояв Сам Господь вогняною стіною, не дозволяючи ворогу здолати Ізраїля. Передбачає спільну молитву за конкретно визначені напрямки, пов'язані з перебігом військових дій та подій в Україні.
Учасники ініціативи в телеграм-групі отримують щотижневі пункти для молитви, а також у разі необхідності — оперативну інформація за результатами моніторингу лінії фронту для швидкого реагування в спільній молитві.
“Попередньо анонсовані чотири місяці духовної ініціативи "Вогняний Рубіж" залишилися позаду. По аналогії з Мойсеєм, Хуром та Аароном під час битви між ізраїльтянами і амаликитянами, це була велика молитовна кампанія за нашу лінію оборони на північному, східному і південному фронтах. Що ж далі? А далі прийнято рішення не зупинятися і продовжувати духовно тримати наш Вогняний Рубіж, поки ситуація на фізичному полі бою цього вимагатиме”, — зазначив координатор “Християнської служби порятунку” Андрій Оленчик, представник оргкомітету “Вогняного рубежу”.
“Дякую за можливість участі у проєкті. Це допомогло молитися більш точково, адресно та ефективніше”, - поділилася учасниця проєкту Любов, відповідальна за молитовне служіння (Кривий Ріг, ц.”Хліб життя”).
“Молитовні напрямки мені дуже подобаються. Поки що молюся сама, але тепер хочу організувати молитовну команду”, - розповіла Раїса, учасниця ініціативи з Київщини, (ц.”Живе Слово”).
Щоб стати частиною міжконфесіональної ініціативи, а також дізнатися подробиці, зверніться за одним із номерів: