Анонс: Про гнів Божий і справедливість на війні онлайн-зустріч з о. Петром Терлецьким

22 травня, 17:19
Анонс
Анонс: Про гнів Божий і справедливість на війні онлайн-зустріч з о. Петром Терлецьким - фото 1
Жахи війни з непоправними втратами шокують світ. Як правильно вчинити у цій війні? Пацифізм, протидія (зі) зброєю чи лише громадська участь є правильні? Ці питання ускладнені ще одним новітнім парадоксом найбільшої війни вже, здавалося б, секулярної Європи після 1945 р. Властиво, військова доктрина в устах верховного агресора звучить: «Нема більшої любові, як ВІДДАТИ душу свою за друзів своїх» (Ів 15,13).

"Очевидно, пошук відповіді залежить від основних визначень: а яким є насправді Бог у християнській релігії? Милосердя і благодать у Святому Письмі справді різко контрастують із Божим гнівом, карами, потопом та кровопролиттям. Наслідувати що маю я у хаосі доктрин і тверджень?

Спробуємо розібратися з гостем одинадцятого етеру «Знаків часу» – о. Петром Терлецьким, доктором біблійних наук , богословом, та координатором Волонтерської Сотні УКУ", — запрошують в Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ 23-го травня о 20:00 на онлайн-трансляцію на їх фейсбук-сторінку.

Про «Знаки часу»: минулого року Центр Шептицького започаткував розмови про те, як нас та світ змінив коронавірус. А сьогодні з інтелектуалами, науковцями, митцями, блогерами говоритиметься, як війна змінює нас та всіх навколо.

Якщо маєте питання до спікера, можете написати їх в обговоренні події або безпосередньо в коментарях під стрімом.

Також ви можете підтримати донатом УКУ та Волонтерський центр УКУ: https://supporting.ucu.edu.ua/en/donate