Анонс. Школа українського іконопису відбудеться у Києві

17.01.2018, 15:13
Анонс. Школа українського іконопису відбудеться у Києві - фото 1
Іконописна школа «Радруж» Українського Католицького Університету запрошує усіх зацікавлених мистецтвом і духовністю киян на зимову двотижневу школу українського іконопису.

Іконописна школа «Радруж»Іконописна школа «Радруж» Українського Католицького Університету запрошує усіх зацікавлених мистецтвом і духовністю киян на зимову двотижневу школу українського іконопису.

Школа пройде 5-18 лютого 2018 року в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського (вулиця Деревлянська, 13).

Учасники школи ознайомляться із древнім мистецтвом іконопису та власноруч напишуть ікону.

«Навчаючись у нас, Ви зможете доторкнутись до давнього мистецтва іконопису і духовності ікони, навчитись працювати у традиційній техніці малярства, виключно природніми матеріалами (липова дошка, мінеральні пігменти, органічні зв’язуючі) і, що дуже важливо, написати свою особисту ікону – плід Вашої праці та молитви!», — запевняють організатори.

Програма:

  • Богослов’я ікони (вступна пізнавальна лекція)
  • Іконопис (практичні заняття)
  • Триденний семінар іконографічного рисунку Святослава Владики ( за бажанням, реєстрація на участь у семінарі проводиться окремо)
  • Навчальні екскурсії (музеї міста, пам’ятки сакрального мистецтва)
  • Кириличний краснопис (МК)

Детальніша інформація щодо навчальних програм та реєстрація:

Реєстрація триває до 30 січня !!!

Детальніша інформація: [email protected]; тел. моб. +38 096 650 86 15- Уляна Креховець, координатор Школи українського іконопису у Києві, викладач Іконописної школи «Радруж» УКУ

Іконописна школа «Радруж»