Анонс: Спільнота св. Еґідія запрошує на молитву в пам'ять про загиблих на вулиці

Анонс: Спільнота св. Еґідія запрошує на молитву в пам'ять про загиблих на вулиці - фото 1
Молитва за бідних і бездомних, які загинули на вулиці, відбудеться 5 червня, о 12.00, біля пам’ятника св. Володимиру в Києві. Після неї відбудеться благодійний обід для бідних.

"Через місяць після спалення бездомного Віталія на Виноградарі запрошуємо всіх приєднатись до молитви", — запрошують у Спільноті св. Еґідія.

Згадувати імена загиблих друзів – традиція Спільноти святого Егідія: щороку ми збираємось разом з бездомними, щоб згадати поіменно тих, хто залишив нас. Першими в списку є Модеста, подруга спільноти в Римі, що загинула, коли швидка не захотіла її забрати у 80-х. Міла і Руслан, наші друзі в Києві. Міла замерзла на Хрещатику 2006 р, Руслана, її сина, збила машина, коли він продавав конвалії біля дороги.
Цього року сталися страшні події, що змушують нас молитись і працювати ще більше: масова загибель бездомних в мороз (тільки за офіційними даними 41 людина) і епідемія насильства та агресії проти найбідніших. Остання відома жертва — молодий чоловік Віталій, якого спалили живим на Виноградарі.


Після молитви відбудеться благодійний обід, на який очікують близько 250 осіб. Як розповіли у спільноті, продуктовий набір (гаряча їжа, коливо, солодке, напій + маска) коштує 90 грн. Пожертви потрібно робити на карту 5169 3600 0941 0980 (Л.Ю.Г.)

"Також дуже важлива ваша присутність, щоб показати свою солідарність з бідними і звернути увагу міста на їх проблеми", — зауважують у Спільноті.