• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: у Львові відбудеться зустріч з авторкою книжки «Як зрозуміти дитину, котра бачила війну, і як їй допомогти»...

Анонс: у Львові відбудеться зустріч з авторкою книжки «Як зрозуміти дитину, котра бачила війну, і як їй допомогти»

09 січня, 11:53
Анонс
Анонс: у Львові відбудеться зустріч з авторкою книжки «Як зрозуміти дитину, котра бачила війну, і як їй допомогти» - фото 1
За сприянням програми «Мені не байдуже» (ICare) 11-12 січня у Львові пройдуть зустрічі з психологинею Наталією Простун, авторкою книжки «Як зрозуміти дитину, котра бачила війну, і як їй допомогти».

11 січня захід відбудеться в Українській баптистській теологічній семінарії (вулиця Мельника, 21), початок о 15:00. Попередня реєстрація на захід обов'язкова (форма для реєстрації).

12 січня зустріч-тренінг пройде у приміщенні Сенсотеки (вулиця Уласа Самчука, 22, територія Стрийського парку), початок о 16.00.

Наталія Простун — психолог вищої категорії, має великий досвід польової роботи і щодня стикається з людьми, які страждають від війни, а також бере участь у проведенні тренінгів, географії яких охоплює майже всю Україну. Очолює Інститут ментального здоров’я та розвитку особистості.

У книзі «Як зрозуміти дитину, котра бачила війну, і як їй допомогти» зібрані короткі вказівки для батьків, педагогів, волонтерів та соціальних працівників.

"На зустрічі ви зможете дізнатись більше про книгу, особисто познайомитись і поспілкуватись з авторкою, збагатити ваш досвід та отримати нові ресурси. Кожен гість отримає книгу у подарунок", — повідомляють організатори.