• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: УКУ запрошує на презентацію унікального видання про митрополита Андрея Шептицького...

Анонс: УКУ запрошує на презентацію унікального видання про митрополита Андрея Шептицького

14.09.2021, 13:19
Анонс
Анонс: УКУ запрошує на презентацію унікального видання про митрополита Андрея Шептицького - фото 1
Інститут Історії Церкви та Видавництво УКУ запрошують у конференц-зал нового колегіуму УКУ (площа Святої Софії, 2) на презентацію книжки про брата-василіянина Йосифа Ґродського, котрий 37 років був помічником митрополита Андрея Шептицького, управителем митрополичих палат і касиром митрополичих маєтностей.

Презентація відбудеться 17 вересня, початок о 14:00.

👉 Бр. Ґродський залишив по собі декілька обширних мемуарних нарисів про митр. Шептицького та відносини в тодішній Греко-Католицькій Церкві, зокрема про обставини призначення у Станиславів єп. Хомишина та конфлікти серед галицького єпископату, запровадження в Галичині нових монаших згромаджень, вивезення митр. Шептицького до Києва у вересні 1914 р., зустрічі митрополита з православними архиєреями в 1919 р., поїздки митр. Шептицького до Америки й Канади в 1910 і 1921-1922 рр. та його інтернування в Познані, візитацію о. Гудечека в 1934 р. Ці нариси, досі практично невідомі громадськості, публікуються здебільшого на основі оригінальних машинописів та рукописів з докладним коментарем.

Подія відбудеться офлайн, але є можливість долучитися через Zoom (посилання зареєстрованим на зустріч надішлемо вам листом у день події).

📌 Реєстрація: https://cutt.ly/VWLdaYW

Задля безпеки і здоров’я усіх, організатори просять дотримуватися карантинних норм. Кількість місць на події може бути обмежена.

📘 Замовити книжку «Життя в тіні великого Митрополита: брат Йосиф Ґродський і його спогади» можна тут - https://cutt.ly/VyV7Qo2