Анонс: УКУ запрошує на семінар про ізраїльський досвід миробудування

04.11.2021, 08:30
Анонс
Анонс: УКУ запрошує на семінар про ізраїльський досвід миробудування - фото 1
Інститут екуменічних студій Українського католицького університету спільно з Фондом Конрада Аденауера в Україні запрошують взяти участь в онлайн-семінарі "Екуменізм і миробудування: досвід Ізраїлю", який відбудеться 11 листопада, початок о 16.00 годині, у ZOOM.

Він буде продовженням циклу вебінарів "Екуменізм і миробудування: міжнародні уроки для України".

Щоб отримати лінк на подію, необхідно зареєструватися.

Модератор: д-р Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ

Доповідач: д-р Шломо Фішер, соціолог і старший співробітник Інституту єврейської народної політики (JPPI) в Єрусалимі

Респондент: Роман Назаренко, релігієзнавець, експерт з міжрелігійного діалогу та примирення. Докторант богословського факультету Тілбурзького католицького університету

«Псалом 125 закінчується словами: «Мир над Ізраїлем!». Наш семінар — це спроба глянути на успіхи та невдачі миробудування на Святій Землі та на те, як релігійний чинник допомагає і ускладнює миротворчі процеси. Також ізраїльсько-палестинський кейс цікавий тим, що він показує, що, коли ми доводимо модерний принцип національних держав (одна територія для однієї нації), стається трагедія. І над цим варто подумати українцям у світлі сьогоднішніх дискусій про ідентичність, мову і добросусідство», - пояснює директор Інституту екуменічних студій УКУ, модератор семінару д-р Павло Смицнюк.

Участь безкоштовна.

Подія відбуватиметься із синхронним перекладом, англійською та українською мовами.