У Кривому Розі 12 лютого відбулося засідання Дніпровського апеляційного суду у справі намісника Святогірської лаври УПЦ МП митрополита Святогірського Арсенія.
Про це повідомляє прес-служба лаври.
На слуханні були розглянуті скарги сторони захисту на рішення Чечелівського районного суду м. Дніпро від 22 січня про подовження утримання владики під вартою на 60 днів, до 22 березня.
Владика Арсеній взяв участь у слуханні в режимі відеоконференції.
Адвокати просили суддів змінити запобіжний захід на не пов’язаний з ув’язненням.
Вислухавши сторону захисту і сторону обвинувачення, судді не задовольнили апеляційні скарги адвокатів, залишивши рішення суду першої інстанції без змін.