Created with Sketch.

Апеляційний суд залишив намісника Святогірської лаври УПЦ МП у СІЗО

13 лютого, 10:17

У Кривому Розі 12 лютого відбулося засідання Дніпровського апеляційного суду у справі намісника Святогірської лаври УПЦ МП митрополита Святогірського Арсенія.

Про це повідомляє прес-служба лаври.

На слуханні були розглянуті скарги сторони захисту на рішення Чечелівського районного суду м. Дніпро від 22 січня про подовження утримання владики під вартою на 60 днів, до 22 березня.

Владика Арсеній взяв участь у слуханні в режимі відеоконференції.

Адвокати просили суддів змінити запобіжний захід на не пов’язаний з ув’язненням.

Вислухавши сторону захисту і сторону обвинувачення, судді не задовольнили апеляційні скарги адвокатів, залишивши рішення суду першої інстанції без змін.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
13 лютого, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
13 лютого, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
13 лютого, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
13 лютого, 13:01