Апостольський екзарх УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії  прибув до Мюнхена

Апостольський екзарх УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії  прибув до Мюнхена - фото 1
7 квітня 2021 року новопроголошений апостольський екзарх для українців у Німеччині та країнах Скандинавії владика Богдан Дзюрах прибув до м. Мюнхена, осідку апостольського екзархату.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Німецька земля зустріла снігом і теплом», – зазначив владика Богдан Дзюрах. Серед тих, хто мав нагоду першими привітати владику, були: теперішній адміністратор апостольського екзархату та вислужений апостольський екзарх владика Петро Крик, канцлер екзархату отець Андрій Дмитрів та сестри служебниці.

Перед самим відльотом із Києва до Мюнхена єпископ провів телефонну розмову із Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом.
Предстоятель УГКЦ побажав владиці Богданові та всім вірним, «щоб приїзд нового архиєрея став справжнім Благовіщенням для усього духовенства та українців на теренах Німеччини та країн Скандинавії». Окрім того, Блаженніший Святослав попросив «розбудовувати екзархат та здійснювати душпастирство наших вірних, взоруючись на приклад Пресвятої Богородиці, яка кожної миті свого праведного життя шукала насамперед Божої волі та її здійснення». Відтак владика Богдан щиросердечно подякував Главі УГКЦ за постійну всебічну підтримку та висловив прохання щодо молитовного супроводу його нового служіння на благо Церкви.

Із приїздом владики Богдана Дзюраха розпочинається вже безпосередній етап підготування до інтронізації, яка запланована на 18 квітня 2021 року в катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці у м. Мюнхені. Саме тому владика Богдан Дзюрах вкотре звернувся до усіх людей доброї волі із проханням про молитву і духовний супровід його перших кроків у новому служінні.