Created with Sketch.

Апостольський нунцій вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

19.02.2016, 00:12

18 лютого, у другу річницю кривавих подій на Майдані, Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, Апостольський нунцій в Україні, вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні.

18 лютого, у другу річницю кривавих подій на Майдані, Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, Апостольський нунцій в Україні, вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Апостольський нунцій наголосив, що зараз в Україні є багато людей, які страждають, тому потрібно йти до них й дати їм зрозуміти, що вони не самі, світ з ними і про них не забув.

Саме це завдання бачить перед собою Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті. 22 лютого він їде на Схід України, щоб краще зрозуміти ситуацію і підтримати людей. А вже в середині березня, Апостольський нунцій зустрінеться з Папою Франциском, щоб розповісти про ситуацію в Україні. Про це інформує Живе телебачення.

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10