Архиєпископа Румунського Патріархату тричі штрафували за порушення ковідного карантину

25 січня, 10:22
Світові
Архиєпископа Румунського Патріархату тричі штрафували за порушення ковідного карантину - фото 1
Архиєпископ Томісський Румунського Патріархату Феодосій (Петреску) був тричі за один день оштрафований поліцією у місті Констанца за порушення правил карантинного режиму, пов'язаного із COVID-19.

Про це повідомляє Портал Credo.

Згідно з офіційною інформацією, всі три інциденти сталися 24 січня.
Вперше штрафні санкції на Феодосія правоохоронці наклали о 8:00 за місцевим часом за те, що він проводив Службу без медичної захисної маски. При цьому архиєрей мав бути на самоізоляції за підозрою в інфікуванні COVID-19.

Другий штраф Феодосію виписали об 11:00 за місцевим часом під час прогулянки набережною Констанци, при цьому він мав припис негайно самоізолюватись за місцем проживання. Втретє його оштрафували о 14.25 за місцевим часом - архиєпископ брав участь в урочистостях, присвячених Дню Союзу румунських князівств у будівлі адміністрації Констанци.

У всіх трьох випадках сума стягнень склала 1000 леїв ($ 228,5). За деякими даними, архиєпископа примусово доставили до його резиденції.

Станом на 24 січня, кількість жителів Румунії, які захворіли на COVID-19, загалом склала 2,02 млн осіб. З низ померло 59 547 чоловік.