Created with Sketch.

Архиєпископа УПЦ (МП) Лазаря нагородили церковним орденом

13.07.2012, 10:06

Архиєпископ Кримський і Сімферопольський УПЦ (МП) Лазар (Швець) відзначає 20-річчя перебування на кафедрі. З цієї нагоди Предстояткель УПЦ (МП) Володимир (Сабодан) нагородив владику Лазаря орденом Святителя Луки Кримського.

Архиєпископ Кримський і Сімферопольський УПЦ (МП) Лазар (Швець) відзначає 20-річчя перебування на кафедрі. З цієї нагоди Предстояткель УПЦ (МП) Володимир (Сабодан) нагородив владику Лазаря орденом Святителя Луки Кримського.

Про це повідомля офіційний сайт УПЦ (МП).

«У день 20-річчя Вашого архипастирського служіння на Кримській кафедрі, дозвольте висловити Вам, дорогий владико, слова щирої подяки за Ваші сумлінні труди на ниві Христовій. Нехай Всемилостивий Господь і надалі укріпляє Вас, дарує здоров’я та наснагу для подальших трудів на славу Святої Церкви», - йдеться у привітанні Митрополита Володимира.

Читайте також
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51