Created with Sketch.

Бабуся з Волині зв`язала шарфи для Епіфанія та інших владик ПЦУ

04.07.2019, 12:27

Жителька Волинської області 86-річна волинянка Марія Мостепанюк в’яже шарфи та дарує їх архієреям та священникам ПЦУ.

Жителька Волинської області 86-річна волинянка Марія Мостепанюк в’яже шарфи та дарує їх архієреям та священникам ПЦУ.

Віднедавна шарф від волинянки зігріватиме і Предстоятеля ПЦУ, митрополита Епіфанія, - повідомляє ВолиньПост з посиланням на «Волинь UA».

Почесна місія передати подарунок предстоятелю ПЦУ випала отцю Віктору (Мартиненку), який зустрівся з митрополитом Епіфанієм минулих вихідних у Берестечку.

Ще раніше шарфи від волинянки отримали митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), єпископ Володимир-Волинський та Турійський Матфей, голова київської Ставропігії - постійного представництва Константинопольської православної церкви отець Михаїл (Аніщенко) та багато священників.

За словами отця Віктора, кожен вузлик шалика – з молитвою, адже пані Марія лише з Божим словом на устах сідає за в’язання.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28