• Головна
  • Новини
  • Баптисти проводять в Україні стратегічні з'їзди молодіжних керівників...

Баптисти проводять в Україні стратегічні з'їзди молодіжних керівників

13.02.2014, 11:51
Баптисти проводять в Україні стратегічні з'їзди молодіжних керівників - фото 1
Учасники заходів обмінювалися досвідом та заохочували один одного до благовістя у 2014 році.

баптисти.jpgВ Україні відбуваються підсумково-стратегічні з'їзди молодіжнихкерівників молоді євангельських християн-баптистів. Зокрема, у січні пройшли з'їзди лідерів молоді Рівненської та Волинської областей. Сотні молодих людей зібралися, щоб проаналізувати своє служіння, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням насайт баптистів України.

На Рівненщині програма з'їзду була насиченою, включала аналіз і планування роботи в регіонах, проповіді, свідчення, кава-брейки.  Присутні мали змогу прослухати семінар за участю Андрія Костишина на тему «Три історії», за матеріалами організації «Молодь для Христа». Посібник розроблений для того, щоб навчити молоде покоління благовістити, будуючи свої відносини з людьми, як це робив Ісус Христос. Благовістя може бути ефективним, вважає керівник семінару, якщо воно приватне; приватне благовістя може бути способом життя, тільки якщо воно стане процесом розвитку відносин з Богом і людьми навколо проповідників. 

Підсумково-стратегічний табір молодіжних керівників євангельських християн-баптистів Волинської області протягом трьох днів аналізував 2013 рік та планували служіння на 2014-й. Зокрема, пастор церкви “Голгофа” Анатолій Левценюк провів практичні семінари на тему “Біблійні домашні групи”.
 
Всеукраїнський керівник баптистської молоді Андрій Корнійчук закликав лідерів до більш ревного, ефективного служіння молоді через малі групи для невіруючих.

Учасники заходів обмінювалися досвідом та заохочували один одного до благовістя у 2014 році.

Теги: #ЄХБ