Created with Sketch.

Баптисти закликали у 1000 день війни молитися впродовж дня за Україну

19.11.2024, 12:07

Євангельські християни-баптисти України закликали у 1000 день війни схилитися перед Господом та молитися впродовж дня.

Про це повідомляє їхня прес-служба.

"Сьогодні, у 1000-ий день війни, нам не легше, ніж було у перший. Боротьба виснажує, забирає найдорожчих, приносить біль і рани, які надто тяжко загоїти", - йдеться у дописі.

Баптисти закликають у цей день схилитися перед Господом, просити про порятунок не лише політичний, економічний та демографічний, а й про порятунок кожного українця для вічного життя, про навернення до Господа і перемогу в Ньому.

«Нехай осоромляться мої переслідувачі, але не допусти моєї ганьби. Нехай сповняться страхом вони, але не допусти лиха на мене. Спровадь на них годину лихоліття і розтрощи їх подвійним погромом».

ЄРЕМІЇ 17:18

"Молімося весь день, і разом молімося о 10-й ранку та о 10-й вечора. Нехай Господь буде милостивим і почує наші молитви".

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
19 листопада, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
19 листопада, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
19 листопада, 08:59