Created with Sketch.

Батурин - перше місто на Чернігівщині, де нема церков УПЦ МП

24.08.2023, 16:00

Єпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Антоній Фірлей у співслужінні 11 священиків здійснив чин оновлення Воскресенського храму у Батурині, який донедавна належав до МП, але тепер користування ним МП було припинене власником – Національним заповідником «Гетьманська столиця» і храм перейшов до Української церкви.

Про це повідомляє Корюківське благочиння ПЦУ.

Також єпископ Антоній відслужив літію за гетьманами Дем’яном, двома Іванами, Пилипом та Кирилом.

"Таким чином у Батурині діють три православні храми і всі вони, як і личить гетьманській столиці, належать до Української Церкви!", - йдеться у дописі.

Читайте також
Міжконфесійне Предстоятель ПЦУ відвідав Митрополію Бельгії Вселенського Патріархату
Вчора, 15:02
Міжконфесійне РПЦ висвятила для чотирьох країн Африки нових священиків
24 серпня, 12:07
Міжконфесійне Релігійна громада на Житомирщині приєдналася до ПЦУ
24 серпня, 08:10
Міжконфесійне На Чернігівщині громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ
24 серпня, 13:25