Білоруська Автокефальна Церква закликала народ боронити "свободу свого вибору"

15.08.2020, 16:43
Світові
Білоруська Автокефальна Православна Церква 15 серпня 2020 року оприлюднила звернення з приводу подій у країні

Білоруська Автокефальна Православна Церква ранком у суботу, 15 серпня 2020 року, оприлюднила звернення з приводу подій у країні

Його текст за підписом голови БАПЦ, архиєпископа Святослава Логина (Канада) з'явився на сайті Церкви.

Білоруська Автокефальна Церква закликала народ  боронити 'свободу свого вибору' - фото 57040

 

"Бог миру потопче незабаром сатану під ваші ноги. Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з вами!" (До Римлян 16:20)

Дорогі брати і сестри у Христі!

Християнська віра завжди вчить нас боротися за правду і добро, поважати інших людей. У наші дні білоруси страждають, бо нечестивий уряд застосував зброю проти свого народу, який вийшов на мирні протести проти брехні та зла. Увесь цивілізований світ солідарний з людьми, які захищають свою гідність і свій голос на президентських виборах у Білорусі та засуджують насильство над ними.

На жаль, не всі християнські церкви в Білорусі підтримують і моляться за свій народ. Наприклад, т. зв. голова Білоруського екзархату РПЦ (відправлений з Рязані, Росія) привітав диктатора ще до офіційного оголошенням переможця виборів (Писання каже: "По плодах їх ви пізнаєте їх" - Матвія 7:16).

Білоруська автокефальна православна Церква, яка діє у вигнанні, а в Білорусі - у підпіллі, закликає білоруський народ захищати свою свободу вибору та майбутнє своєї держави! Ми молимось за упокій наших загиблих співвітчизників і за здоров’я поранених і полонених, за весь наш народ. Нехай Господь благословить усіх на добрі вчинки і позбавить нас від лихого!"