Created with Sketch.

На Дніпропетровщині затримали священика УПЦ МП, який закликав допомагати армії РФ

08.04.2022, 17:18

У Дніпропетровській області правоохоронці викрили священнослужителя УПЦ МП на співпраці з країною-агресором РФ.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Главком.

За даними слідства, починаючи з 24 лютого 2022 року, після вторгнення збройних сил Російської Федерації на територію України, священнослужитель під час молитовних богослужінь перед своєю паствою та відвідувачами регулярно підтримував окупантів.

Настоятель виправдовував військове вторгнення агресора у нашу державу.

Він також закликав вірян допомагати збройним силам РФ.

Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного силовики виявили та вилучили комп’ютерну техніку та документацію про підтримку агресора.

Наразі священослужителя затримали. Його тримають під вартою.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
08 квітня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
08 квітня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
08 квітня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
08 квітня, 13:01