Created with Sketch.

„Бог предвічний нам народився!”

05.01.2009, 17:08

„Величаємо Тебе, життєдавче Христе, що задля нас сьогодні народився тілом із Непорочної і Пречистої Діви Марії”, — співаємо на різдвяному богослужіння, возвеличуючи радість і чудо Воплочення Предвічного Бога.

В ці хвилини хочемо з вами поділитися радістю Різдва Христового, тією надією, яку Він нам всім приніс: „Прийшов днесь із небес, щоб спасти світ цей весь і утішився!”

Бог, народжений у бідному хліву, спонукає нас застановитися над вищими цінностями, відійти від життєвих дочасних клопотів і дійсно радіти цій новині!

„Возвеселімся всі купно нині”, йдеться у колядці, яка нагадує, що Христос приніс радість, а не сум!

Христос рождається! — Славімо Його!

Читайте також
Новини редакції Різдвяне і новорічне привітання від РІСУ — 2011
23.12.2011, 17:31
Тримайте ноги в теплі і як нам у цьому допоможуть термокилимки
28.11.2019, 16:48
Реклама від РІСУ: Вироби зі шкіри повністю ручної роботи – це Feodore
12.01.2017, 16:47
Термокилимки ТЕРКО - чудове опалення для храмів та інших приміщень
30.11.2009, 10:19