Created with Sketch.

Боксер Ломаченко продовжує тиражувати висловлювання єрархів УПЦ МП

14.03.2023, 14:16

Титулований боксер із України Василь Ломаченко вирішив підтримати Московську Церкву, яку Україна попросила звільнити будівлі Києво-Печерсьої лаври.

Про це повідомляє Главком.

Боксер опублікував в інстаграмі звернення керуючого справами УПЦ МП митрополита Бориспільського і Броварського Антонія (Паканича). Зокрема у відео Паканич жаліється на вигнання Московської Церкви з Лаври.

 

Нагадаємо, скандальний намісник монастиря УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі митрополит Павло записав відеозвернення, в якому категорично заявив, що не буде звільняти приміщення лаври. У відеозверненні Павло заявив, що він та його «братія» нікуди йти не збираються.

Як повідомлялося, керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагає монахів УПЦ МП покинути всю територію Лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського Патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ МП.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Сьогодні, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
Вчора, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
Вчора, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
Вчора, 08:59