Будівництво храмів УПЦ МП оплачує спонсор партії Шарія, - політолог

Будівництво храмів УПЦ МП оплачує спонсор партії Шарія, - політолог - фото 1
Спонсор партії Шарія, власник мережі "БРСМ-нафта" Андрій Біба профінансував будівництво понад 10 храмів Московського Патріархату.

Про це у себе на Фейсбуці написав полтолог Олексій Голобуцький.

"Схоже, в Московського Патріархату після зменшення впливу і фінансових можливостей Медведчука та останнього непублічного візиту олігарха Новінського до ОП змінились спонсори", - зазначив він.

"Тепер, судячи з публікацій в медіа, активності УПЦ МП фінансує власник мережі "БРСМ-нафта" Андрій Біба, який все частіше з'являється у стрічках церковних новин УПЦ МП. Окрім спонсорської допомоги донецькому Шахтарю та партії Шарія, Біба за останній рік профінансував будівництво понад 10 храмів Московського Патріархату, увага, в Західній (!) Україні. Всі ці церкви відкривались під духовенство МП, яке залишилось без своїх приходів після переходу їхніх колишніх громад до ПЦУ", - додав експерт.

"Тобто, ще раз - українство повертає собі православні храми, об’єднуючись навколо власної помісної церкви - ПЦУ. Натомість, наближений до московського патріархату бізнесмен Андрій Біба та його мережа "БРСМ-нафта, що також за інформацією bihus.info фінансують Шарія - будують нові храми для РПЦ в Україні, аби та не втрачала свій вплив та вливають кошти в дестабілізацію країни на релігійному грунті", - наголосив Голобуцький.

Політолог відтак порадив СБУ та РНБО впритул зайнятись джерелом фінасування російського впливу - компанією "БРСМ-нафта" та її власником Андрієм Бібою, які відверто загрожують українській державі.

"Думаю, це не менш важливо ніж боротьба з контрабандою", - заявив Олексій Голобуцький.