• Головна
  • Новини
  • Частина мусульманських організацій України засудила дії Ізраїлю щодо Сектору Газа...

Частина мусульманських організацій України засудила дії Ізраїлю щодо Сектору Газа

21.11.2012, 08:55
ВАГО «Альраїд», ВГО «Український центр ісламознавства», ДУМУ «Умма» і деякі мусульманські громади України категорично засудили військову агресію держави Ізраїль в Секторі Газа.

ВАГО «Альраїд», ВГО «Український центр ісламознавства», ДУМУ «Умма» і деякі мусульманські громади України категорично засудили військову агресію держави Ізраїль в Секторі Газа.

У зверненні цих організацій до громадськості сказано:

«На сьогодні, 20 листопада, в день, коли ООН, прийнявши Декларацію про права дитини, закликала держави відзначати Всесвітній день дітей, в Газі менш ніж за тиждень ізраїльськими військовими убиті близько трьох десятків маленьких палестинців і майже півтори сотні отримали поранення різного ступеня тяжкості. Загальне число жертв бомбардувань і обстрілів перевищилj 700 осіб, більшість з них – жінки, діти і старі.

Найстрашніше, що діти далеко не завжди стають випадковими мішенями, інакше як пояснити вбивство 13-річного Хаміда Юнуса Абу Дакка під час футбольного матчу або вбивство цілої родини Ад-Далу: серед загиблих - чотири дитини віком від 2 до 7 років.

Ізраїль продовжує бомбити Газу з землі, моря та повітря, не рахуючись із загибеллю цивільного населення, перетворюючи цілі квартали в руїни. Це беззаконня супроводжується масштабною дезінформаційною кампанією, яка ведеться ізраїльським керівництвом з метою виправдати масове кровопролиття «самообороною».

Ізраїль ясно дає зрозуміти, що замість пошуку конструктивного і мирного вирішення палестинського питання, воліє військові дії і повне руйнування Гази.

Ми закликаємо світову громадськість, уряди і впливові міжнародні організації рішуче засудити дії Ізраїлю в блокадному Секторі Газа і політику у відношенні палестинського народу, яка вже мала такі моторошні прояви, як операція «Литий свинець» в 2008 році. В ході цієї кампанії загинуло близько 1500 палестинців, в тому числі 340 дітей. Поточні події розвиваються за відпрацьованим сценарієм, кількість жертв невпинно зростає. Ми повинні зробити все, щоб не дати насильству проти мирного населення досягти масштабів чотирирічної давнини і припинити кровопролиття якомога раніше.

Просимо всіх, хто може надати вплив на Ізраїль, всіх, з чиєю думкою ізраїльське керівництво не може не рахуватися, закликати його до дотримання прав людини, закріплених у загальновизнаних міжнародних документах ООН – організації, що поклала в далекому 1946 році початок історії цієї держави».

Як стало відомо 20 листопада ввечері, представники ізраїльського керівництва і палестинського руху ХАМАС досягли домовленості про припинення вогню 20 листопада і укладення перемир'я. Про це повідомило Reuters з посиланням на представника ХАМАС Аймана Таху.

"Угода про перемир'я досягнута. Про неї буде оголошено о 19.00 GMT, а вступить вона в силу опівночі" (за місцевим часом і о 22.00 GMT), заявив офіційний представник ХАМАС Айман Таха агентству в Каїрі, де проходили переговори.