Намісник монастиря на Козацьких могилах архимандрит Олексій 25 березня привіз в обитель позолоченого напрестольного хреста, в який вставлено частку Животворчого Древа Господнього.
Як йдеться у повідомленні прес-служби Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах, дослідникам історії Козацьких Могил відомо про велику кількість православних святинь, які були подаровані заснованій у 1910 р. та освяченій у 1914 р. обителі. Серед цих святинь – ікона Божої Матері «Скоропослушниця» (Афонська Богородиця), подарована ченцями з гори Афон; ікона Святої Трійці, написана на дошці з дубу Мамврійського; ікона святителя Гермогена, Патріарха Московського та частка його нетлінної мантії, подаровані як благословення м. Москви; рукавичка з мощів святої великомучениці Варвари; ікона великомученика Георгія Побідоносця з часткою його нетлінних мощів та багато інших святинь.
Святині передавалися Свято-Георгіївському монастирю-скиту як благословення від церковних єрархів та пам’ятні подарунки, пожертви. Деякі з них були втрачені або знищені.
Серед втрачених святинь і напрестольний хрест з часткою Животворчого Древа Господнього, на якому було розіп’ято Ісуса Христа. Цей хрест на початку Першої світової війни (1914 р.) було подаровано монастирю Єрусалимським Патріархом Даміаном І, про що говорив відповідний надпис з патріаршим благословенням. (Патріарх Даміан займав Єрусалимський патріарший престол з 1895 по 1932 р.). Де подівся цей хрест після 1958 року – року закриття монастиря та вигнання братії – досі не відомо.