На території Спасо-Преображенського собору в Білій Церкві вкотре зафіксовано наругу над державними символами України. Невідомі особи зламали Тризуб та зняли й викрали український прапор.
Про це пише Крокус.
За словами священика-капелана Миколи Гопайнича, на території собору досі перебуває будиночок із підозрілими та незрозумілими людьми, що викликає занепокоєння громади.
«Рік тому прапор зламав священник Московського Патріархату — його тоді вдалося ідентифікувати за камерами спостереження. Цього ж разу акт вандалізму стався саме тоді, коли через відсутність електроенергії камери не працювали», — повідомив отець Микола.
Обставини інциденту з’ясовуються.