Черниця виграла півмарафон у Луцьку

15.09.2020, 10:31
Католики
Черниця виграла півмарафон у Луцьку - фото 1
Черниця зі Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни, сестра Вікторія Куспісь посіла перше місце у своїй категорії на ювілейному п’ятому «Дмитрук Лучеськ півмарафоні».

21-кілометрову дистанцію вона здолала за 1 годину 44 хвилини.

Інформаційне агентство Волинські Новини розпитало монахиню про її любов до спорту, щоденні тренування та перший марафон.

Сестра проживає у Львові. Навчає дітей, готує їх до Першої Сповіді й Урочистого Святого Причастя. Тренується у спортивному клубі «Шипшина» два роки.

У спорті монахиня вже три роки.

"Біг, як друг, навчає мене перемагати себе, переконує в тому, що я зможу. Коли важко, потрібно подолати труднощі – зараз важко, але скоро стане легко. Навіть коли немає сил, я зможу їх віднайти, попросити в Бога. Я звертаюся до Бога: «Господи, Ти моя сила, дай мені сили». Бог приймає моє прохання й обдаровує мене своїми дарами, дає мені свою силу. Через спорт Бог дає мені багато енергії, якою я можу допомогти іншим", - говорить черниця.

У змаганнях бере участь уже два роки. Уперше взяла участь у півмарафоні в Львові у квітні минулого року. Пробігла за одну спортсменку, яка не могла взяти участь у змаганні. Я тоді просто бігла, щоби випробувати себе. Пробігла за дві години п’ять хвилин.

Другий півмарафон бігла теж у Львові, в липні, аби допомогти тим, кому було важко. Так, дехто під час бігу здавався, а я намагалася підтримати.

Третій півмарафон здолала в серпні цього року у Львові. Це було онлайн-змагання «Вінницькі фонтани», де я показала результат в 1 годину 42 хвилини.

Зараз монахиня готується до ще одного марафону, який відбудеться онлайн 18 жовтня у Львові. Його організовує «Нова пошта».

"Для мене змагання – це свято, до якого ретельно готуюся. Перед стартом прошу Господа благословити мій біг і дати мені сили. Під час бігу молюся за усіх людей, яких зустріну. Після змагань дякую Богові за допомогу", - каже монахиня.

Черниця виграла півмарафон у Луцьку - фото 58602