• Головна
  • Новини
  • Делегації УПЦ та РКЦ через незгоду з головою Львівської облради покинули урочистість з нагоди Дня незалежності...

Делегації УПЦ та РКЦ через незгоду з головою Львівської облради покинули урочистість з нагоди Дня незалежності

23.08.2010, 12:16
Урочиста академія з нагоди Дня незалежності України відбулася у Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької 20 серпня.

Урочиста академія з нагоди Дня незалежності України відбулася у Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької 20 серпня. Участь у заході, окрім численної громадськості, взяли очільники міста та області, а також духовенство різних конфесій. Після виступу голови Львівської облради Мирослава Сеника захід покинули делегації УПЦ (МП) та РКЦ.

Таку реакцію у духовенства вище вказаних конфесій викликало висловлювання чиновника про те, що він вважає гідними звання українських Церков УПЦ КП та УГКЦ.

«Ми повинні підтримувати своє, національне — Церкву. А такими Церквами вважаю Греко-Католицьку Церкву і Православну Церкву Київського Патріархату», — цитує УНІАН слова голови Львівської облради.

Після цих слів зал демонстративно залишив архиєпископ Львівський і Галицький УПЦ Августин (Маркевич), до якого приєдналася інші представники УПЦ (МП) і члени делегації Римо-Католицької Церкви в Україні.

За інформацією «Galinfo», до церковної тематики у своєму виступі звернувся і мер Львова Андрій Садовий, зазначивши, що бажає «єдності Церкви в Україні».