Делегація ПЦУ перебуває на Фанарі для участі в інтронізації митрополита Халкідонського Еммануїла

Делегація ПЦУ перебуває на Фанарі для участі в інтронізації митрополита Халкідонського Еммануїла - фото 1
З благословення  Митрополита Київського і всієї України Епіфанія заступник Голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря) та священик Михайло Омельян представляють ПЦУ на інтронізації митрополита Халкідонського Еммануїла, яка відбудеться сьогодні, 20 березня.

"Вселенський Патріарх Варфоломій тепло прийняв делегацію ПЦУ у своїй резиденції на Фанарі. Від імені Предстоятеля ПЦУ йому передали пам‘ятний Чиновник архієрейського служіння з дарчим написом Блаженнійшого владики.

Після спілкування на запрошення Його Всесвятості делегація ПЦУ молилася за вечірнім богослужінням у Патріаршому храмі св. Георгія. За грецькою традицією у п‘ятниці Великого посту звершується служба Похвали - особливе молитовне послідування на честь Богородиці з читанням частини Акафіста до Неї", - написав архиєпископ Євтратій у Фейсбук.

Він також повідомив, що мав спілкування з митрополитом Ретімно і Авлопотама (Церква Криту в складі Вселенського Патріархату) владикою Євгенієм - одним з єрархів, який, як тогочасний член Священного Синоду Патріархату, ухвалював у 2018 р. рішення, які довершилися наданням Томосу про автокефалію для Церкви України.

"Владика Євгеній пишається тим, що його підпис також стоїть на цьому історичному документі та передавав найтепліші побажання для нашого Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Епіфанія та для Помісної Української Православної Церкви", - написав владика Євстратій.