Created with Sketch.

Делегація УПЦ МП зустрілася із Предстоятелем Албанської Православної Церкви

30.01.2020, 10:50

Група паломників УПЦ МП на чолі з єпископом Баришівським Віктором (Коцабою) 29 січня зустрілася з Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим Архиєпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм.

Група паломників УПЦ МП на чолі з єпископом Баришівським Віктором (Коцабою) 29 січня зустрілася з Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим Архиєпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

У зустрічі взяли участь: заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоєрей Миколай Данилевич, клірики та миряни з Хмельницької єпархії УПЦ МП.

На зустрічі також були присутні архиєреї Албанської Церкви: митрополит Амантійський Нафанаїл, єпископ Вілідський Астій, клірики та співробітники Архієпископії.

Єпископ Баришівський Віктор передав Архиєпископу Анастасію вітання від імені Митрополита Онуфрія, розповів про відвідані паломниками святі місця Сербії та Чорногорії, а також згадав про поточну церковну ситуацію в Україні.

Нагадаємо, 27 січня у Чорногорії делегація УПЦ МП взяла участь у вуличних протестах проти закону, який прийняв тамтешній парламент і який обмежує права Сербської Православної Церкви.

Читайте також
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51
Католики Єпископу РКЦ в Україні Станіславу Широкорадюку - 70
Сьогодні, 09:20
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35