• Головна
  • Новини
  • Делегати V сесії Патріаршого Собору УГКЦ закликали розвивати інститут чернечого життя в Церкві...

Делегати V сесії Патріаршого Собору УГКЦ закликали розвивати інститут чернечого життя в Церкві

10.09.2011, 13:08
Делегати V сесії Патріаршого Собору УГКЦ закликали розвивати інститут чернечого життя в Церкві - фото 1

exklusiv.gif«Ви повинні пам’ятати, що Ви не є самі, не є островом, не є самітньою квіткою в пустині. Ваше післанництво Ви здійснюєте в спільноті, яка мусить бути для Церкви і для світу місцем богоявлення, відзеркаленням любови Христових учнів, іконою сопричастя Триєдиного Бога. З ревністю ранньої апостольської Церкви, Ви покликані давати образ братньої любови, злагоди і миру» - з таким закликом звернулися до монахів і монахинь учасники V сесії Патріаршого Собору УГКЦ. Делегати з усіх куточків землі, де представлена ця Церква, обговорювали тему богопосвяченого життя упродовж 31 серпня – 4 вересня 2011 р. в Прудентополісі (Бразилія).

У заключному зверненні, яке є в розпорядженні РІСУ, учасники Собору також заохотили священнослужителів проповідувати про служіння Богові: «Майте відкриті очі на кожний Божий поклик та заохочуйте до богопосвяченого життя, - сказано в документі. - У Вашій турботі про покликання в нашій Церкві, не забувайте, що вседобрий Господь дає нам те, що потрібне, коли б ми тільки цього в молитві ревно просили. Заохочуємо Вас шукати співпраці з богопосвяченими особами у Вашій душпастирській діяльності».

З проханням плекати покликання до чернечого життя, якщо воно помітне в дитячій душі, звернулися делегати V сесії Патріаршого Собору УГКЦ до батьків: «Пам’ятайте, що та дитина, яка виросла у Вашому домі,залишається в першу чергу Божою дитиною. Не жалійте Богові того, що Йому належить, і не знеохочуйте тих, які проявляють першу іскру бажання служити Богові», - наголосили вони, водночас запрошуючи молодих людей «наслідувати Христа в чернечому житті, відкривши двері свого серця Христові».