• Головна
  • Новини
  • Депутат просить Предстоятеля УПЦ (МП) віддати одеську дачу Патріарха Кирила на потреби бійців АТО...

Депутат просить Предстоятеля УПЦ (МП) віддати одеську дачу Патріарха Кирила на потреби бійців АТО

16.06.2015, 12:41
Депутат просить Предстоятеля УПЦ (МП) віддати одеську дачу Патріарха Кирила на потреби бійців АТО - фото 1
Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олексій Гончаренко звернувся до Предстоятеля Української Православної Церкви (МП) Митрополита Онуфрія з проханням закрити в Одесі літню резиденцію Патріарха Московського Кирила (Гундяєва).

icture_335.gif-g.gifНародний депутат України від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олексій Гончаренко звернувся до Предстоятеля Української Православної Церкви (МП) Митрополита Онуфрія з проханням закрити в Одесі літню резиденцію Патріарха Московського Кирила (Гундяєва).

Повний текст заяви нардепа опубліковано на сторінках Думської:

«На превеликий жаль і на сором росіян, влада в Російській Православній Церкві нині перебуває в руках відвертих українофобів, які відкрито закликають до братовбивства, ненависті і до інших богопротивних вчинків. Можливо, для когось стане відкриттям, але одеситам добре відомо, що в межах міста Одеси, на території Свято-Успенського чоловічого монастиря, розташована літня резиденція (тобто дача) Патріарха Московського і всієї Русі Кирила Гундяєва. Дача представляє собою розкішну садибу на березі Чорного моря в оточенні райського саду.

А тепер питання. Що робить резиденція одного з найзавзятіших ідеологів війни проти України на території України? Чи не логічніше цьому приміщенню служити на благо обороноздатності української держави від тих же Путіних-Гундяєвих та на виконання християнських заповідей про милосердя, турботу про стражденних? Якщо існування будь-якої проукраїнської організації на території Російської Федерації і окупованих нею Криму і Донбасу неможливо, то чому ми повинні мати на своїй землі резиденції горезвісної «п'ятої колони»? І чи не доведе така безмежна терпимість і пацифізм до катастрофи?

Сучасна Росія таврує статусом «іноземний агент» будь-яку організацію, чиє фінансування або управління здійснюється з-за меж РФ, у цей же час ми слухняно терпимо ставку «кирилівського лігва» на території України. Тим паче, що цей регіон на картах генштабу російської армії позначений як імовірна «Новоросія». Зважаючи на все перечислене, я відправляю депутатське звернення на ім'я Митрополита Київського і всієї України Української Православної Церкви Московського Патріархату Блаженнішого Онуфрія з проханням про передачу вищевказаного об'єкту санаторного типу на потреби лікування та реабілітації українських вояків - учасників бойових дій проти російських окупантів.

Час повернути Богу Богове. І нехай допоможе нам Бог! »