Created with Sketch.

ДЕСС закликала УПЦ МП порвати зв'язки з РПЦ: У російських варварів немає нічого святого

Сьогодні, 16:00

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті вкотре закликає священоначалля, духовенство, ченців і черниць, мирян Української Православної Церкви вийти зі складу Московського Патріархату, який давно уже виправдовує зло, дітовбивство і богохульство.

Про це йдеться у заяві ДЕСС у зв'язку з росыйською атакою на Києво-Печерську лавру.

"Ілюзії тих, хто сподівався, що Лавру росіяни не обстрілюватимуть, що мощі преподобних Печерських стануть для них «червоною лінією» та що є місця, які лишаються сакральними навіть для російських варварів, котрі послідовно втрачають людську подобу, – усі ці ілюзії вщент розбиті в ніч на 15 червня", - зазначають у ДЕСС.

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті наголошує, що закликати до совісті загарбників – марно. Чекати на осудження злочину чи, бодай, на співчуття від Патріарха Кирила – щонайменше, наївно. Особа, чиє ім’я дотепер підносять як «Отця і Господина» в деяких храмах України, «не помітив» вбивства понад 800 українських дітей, сотень зруйнованих храмів, замордованих священиків, у тому числі і тих, хто до кінця свого земного життя вважав його першоєрархом.

"Тому Державна служба України з етнополітики та свободи совісті вкотре закликає священоначалля, духовенство, ченців і черниць, мирян Української Православної Церкви вийти зі складу Московського патріархату, який давно уже виправдовує зло, дітовбивство і богохульство", - йдеться у документі.

"Подумайте лише, чи може православний християнин у будь-який спосіб бути пов’язаним із організацією, яка прямо закликає знищити нас, українців різного етнічного походження, без огляду на наші погляди і переконання? Чи не настав час на п’ятому році повномасштабної війни, яку із ентузіазмом благословляє і блюзнірськи прославляє Московський патріархат, сказати йому рішуче «ні»?

Браття і сестри українці – вірні Української Православної Церкви! Вас брутально і безперервно обманюють, коли стверджують, що Українська держава хоче конфіскувати ваші храми і майно. Усе, що вимагає Українська держава від Української Православної Церкви – це вийти зі складу Московського Патріархату, який хоче знищити усіх нас. Неправдою є те, що держава вимагає від Української Православної Церкви стати частиною іншої Церкви; змінити юліанський календар на новоюліанський, заборонити церковнослов’янську мову, зрадити старим звичаям. Ви самі бачите, де є зло, яке вже не ховається, але ще вражаюче лицемірно заявляє, що іде захистити вас".

Читайте також
Держава Зеленський відвідав лавру і запевнив, що все відновимо
Сьогодні, 11:48
Держава Держетнополітики оновила перелік релігійних організацій в Україні, афілійованих з РПЦ
15 червня, 10:46
Держава Члени ВРЦіРО зустрілися з представниками Міністерства фінансів України
15 червня, 09:38
Держава Представники ВРЦіРО з головою ВРУ обговорили законодавчі ініціативи
15 червня, 08:55