Діти заколядували у сервісному центрі МВС, щоб підтримати недужого однолітка

14 січня, 10:29
Суспільство
Діти заколядували у сервісному центрі МВС, щоб підтримати недужого однолітка - фото 1
В Одесі відвідувачі сервісного центру МВС стали свідками незвичного дійства. Просто під час робочого дня, коли люди оформлювали свої автівки, до приміщення зайшли колядники.

Про це повідомляє ТСН.

Діти разом з дорослими були одягнені в традиційні українські костюми та виконали кілька відомих колядок. Засіяли приміщення зерном і привітали у такий спосіб присутніх зі святами.

Так вони допомагають збирати гроші на лікування одеського чотирикласника Максима Леонова. У хлопчика діагностували онкологію. Він вже пройшов кілька сеансів променевої терапії.

Родині потрібні гроші до подальшого лікування і діти вирішили підтримати однолітка. Отримані солодощі колядники залишили собі, а от зібрані кошти передали родині Максима.

“Хотіли йому допомогти повірити в диво, щоб допомогти йому зібрати гроші на лікування. Людям дуже сподобалося, і наша місія була виконана. Тобто ми змогли людям дати гарний настрій”, - сказала Софія Кузьміна, учасниця творчого колективу.

“Так само несподівано, як і приємно. У такому місці і з такою благородною місією, звичайно, приємно. Молодці діти, дай Бог, щоб усім дітям був мир і здоров'я”, - зазначив один із відвідувачів.