Дитину засудили до довічного ув'язнення через Біблію

28 травня, 08:57
Світові
Дитину засудили до довічного ув'язнення через Біблію - фото 1
У Північній Кореї до довічного позбавлення волі засудили 2-річного хлопчика та його батьків через те, що у їхньому будинку знайшли Біблію.

Про це йдеться в доповіді Державного департаменту США, повідомляє ТСН.

Ця шокуюча історія оприлюднена у звіті Державного департаменту США про міжнародну релігійну свободу.

У ньому стверджується, що дворічний хлопчик і вся його сім'я були ув'язнені через релігійні переконання. Вони до кінця свого життя пробудуть у тюремному таборі.

У звіті наголошується, що північнокорейський режим жорстоко переслідує людей через релігійні переконання. Там було зафіксовано вбивство жінки та її онука через віру в Бога. Ті, хто вибрався з Північної Кореї, розповідають і про жорстокі тортури через релігійні переконання.

У публікації йдеться про те, що деякі північнокорейські християни приховували свою віру від своїх дітей.

Видання посилається на висновки однієї неурядової організації Open Doors USA (ODUSA), яка заявила: "Християнин ніколи не перебуває в безпеці. Дітей заохочують розповідати вчителям про будь-які ознаки віри в домі їхніх батьків".

Інша неурядова організація Korea Future заявила, що в школах дітям розповідають про "злі вчинки" християнських місіонерів.

Офіційно Північна Корея гарантує своїм громадянам свободу віросповідання в конституції, і як доказ цього режим наводить церкви, які він побудував у Пхеньяні. Але видання стверджує, що ці церкви слугують лише як "експонати для іноземців".

Видання наводить свідчення одного перебіжчика, який сказав, що людей можуть заарештувати за те, що вони занадто довго затримуються біля церков і слухають музику зсередини, або навіть за те, що постійно проїжджають повз них на машині.

Для послідовників шаманізму у Північній Кореї покарання варіюється від шести місяців у таборі примусової праці до трьох і більше років у виправно-трудовій установі.

Християни ж можуть бути страчені, або їм загрожує від 15 років до довічного ув'язнення в таборі, що поширюється на три покоління найближчих родичів особи, визнаної винною у скоєнні злочину.