Діячі з ОПЗЖ допомогли УПЦ МП відкрити підстанцію швидкої допомоги під Одесою

Діячі  з ОПЗЖ допомогли УПЦ МП відкрити підстанцію швидкої допомоги під Одесою - фото 1
На Одещині у селі Маринивці на території Свято-Покровського скиту відкрили нову підстанцію швидкої допомоги - це відбулося за сприяння Української Православної Церкви Московського Патріархату та меценатів.

Про це повідомляють Подробности.

Раніше, за сприяння благодійників і Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, придбали дві карети "швидкої".

Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел:

"Я всіх вас вітаю з цією чудовою подією. Дві машини - невеликий початок, але пункт, який тут буде, допомагатиме людям жити впевнено, що в разі захворювання вони викличуть швидку допомогу - і вона приїде звідси, з монастиря для того, щоб надати першу медичну допомогу".

У пункт екстреної меддопомоги розташована кімната для лікарів, санітарні приміщення, зона відпочинку фельдшерів та водіїв.

Олександр Едельман, представник партії "Опозиційна платформа - За життя":

"Ми закінчили будівництво гаража для спецтехніки, обладнали приміщення для медперсоналу, придбали обладнання для бригади швидкої допомоги, яка буде розміщуватися в одному з приміщень Свято-Покровського скиту. Для мене велика честь бути корисним і брати участь в таких важливих і соціально значущих проектах Одеської єпархії".

Також церковним коштом для потреб місцевої громади придбали пожежну машину.

Микола Скорик, народний депутат, "Опозиційна платформа - За життя":

"Сьогоднішня подія яскраво показує те, що Українська Православна Церква завжди перебуває зі своїм народом, зі своїми громадянами і робить все для суспільства в цілому, для людей різних вірувань, різних релігій - сьогодні це яскравий приклад. А наша команда - команда "Опозиційною платформи - За життя" буде робити все для того, щоб допомагати Українській Православній Церкві".

У самій Одесі місцева єпархія вже понад тиждень розвозить по підстанціях швидкої гарячі обіди для медпрацівників. Це спільний волонтерський проект Церкви й місцевого ресторатора.