Для багатодітних сімей у Зарваниці провели відпочинковий табір

Для багатодітних сімей у Зарваниці провели відпочинковий табір - фото 1
У Зарваниці з 22 по 27 червня відбувся п’ятиденний духовно-відпочинковий табір для багатодітних родин-учасників спільноти «Подружні зустрічі».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Захід пройшов з благословення та за підтримки владики Василія Семенюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, та за сприяння ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» о. м. Володимира Фірмана.

Участь у таборі взяло 12 сімей, загалом 44 дитини від пів до сімнадцяти років. Духовний супровід для сімей здійснював о. Андрій Пиптик – духівник Тернопільського осередку спільноти «Подружні зустрічі». Організаторами і відповідальними особами, які дбали про комфорт учасників, стали національні лідери спільноти Богдан і Ольга Чайківські.

Програма перебування родин у відпустовому центрі була дуже насиченою. Для юних учасників табору було організовано захопливий майстер-клас з виготовлення свічок із вощини, який провела талановита пасічниця п. Наталя Потурай, цікаві ігри, забави й інші розваги для дітей підготували аніматори з молодіжної християнської спільноти «Знамення».

Щоденно учасники табору брали участь у Святій Літургії, відвідували святині Марійського духовного центру, спільно молилися Вервицю, побували у монастирі в с. Рукомиш та в музеї Соломії Крушельницької у с. Білявинці. Для батьків було організовано духовні науки, які проводили аніматори спільноти «Подружні зустрічі», духівник о. Андрій Пиптик та сотрудник МДЦ о. Микола Медюх, подружні пари мали спільні роздуми над актуальними духовними темами, ділилися своїми переживаннями.