Created with Sketch.

До 1025-річчя Хрещення Русі реконструюють Володимирську гірку

09.04.2013, 10:04

До відзначення 1025-річчя Хрещення Русі у столиці відреставрують низку культових споруд.

До відзначення 1025-річчя Хрещення Русі у столиці відреставрують низку культових споруд.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, буде реконструйовано Володимирську гірку та оновлено пам’ятники Святому Володимиру та княгині Ользі, реставровано дзвіницю і фасади Михайлівського Золотоверхого собору та проведено ремонтні роботи у Покровському монастирі.

Відповідними роботами охоплять також Колону Магдебурзького права, а також відновлять сходи, що ведуть від неї з Володимирського узвозу. Тут передбачається звести фонтанчик на кшталт джерела, що било колись.

Крім того, на березі Дніпра планується встановити пам’ятний знак Хрещенню Київської Русі. Проекти пам’ятника та план заходів святкування затвердять після засідання Ради церков і релігійних організацій Києва.

Як повідомлялося, у Києві основні заходи з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі заплановані на 27-28 липня.

Читайте також
Католики Лев XIV очолив молитву Розарію в Монсерраті
Сьогодні, 17:05
Православні Предстоятель ПЦУ зустрівся з воїнами
Сьогодні, 16:29
Суспільство Суд у Черкасах продовжив митрополиту УПЦ МП Феодосію запобіжний захід
Сьогодні, 16:10
Україна і світ Україна й надалі надаватиме Польщі дозволи на ексгумацію попри загострення історичної дискусії - МЗС
Сьогодні, 15:33