• Головна
  • Новини
  • До 60-літнього ювілею митрополита Бориса (Ґудзяка) в УКУ запустили флешмоб...

До 60-літнього ювілею митрополита Бориса (Ґудзяка) в УКУ запустили флешмоб

19.11.2020, 11:22
До 60-літнього ювілею митрополита Бориса (Ґудзяка) в УКУ запустили флешмоб - фото 1
24 листопада виповнюється 60 років владиці Борисові (Ґудзяку), який є Президентом УКУ. З нагоди ювілею університет запускає флешмоб.

Про це повідомили на сторінці Українського католицького університету у Фейсбук.

«Запрошуємо долучатися усіх, кого Український католицький університет надихає змінювати цей світ на краще, допомагати іншим, відважуватися на малі і великі зміни, – кажуть організатори флешмобу, – ми знаємо сотні прикладів, коли наші студенти, викладачі, працівники, друзі саме в УКУ долучались до соціальних ініціатив та реалізовували суспільно важливі проєкти! Тому хочемо запросити вас розповісти про ваш досвід участі у роботі організацій, які допомагають людям, або про інших людей, чия віддана праця вас захоплює і надихає».

Правила флешмобу прості:

👉 Розкажіть свою історію. Як і до яких соціальних ініціатив ви долучаєтеся (долучались колись): стали волонтером, зробили пожертву, а можливо, заснували організацію, яка допомагає людям, і змінює цей світ?! Обов’язкво розкажіть, як можна підтримати цю важливу ініціативу.

👉 Затегайте друзів і передайте цей ланцюжок далі, аби якомога більше людей розповідали про такі організації, заохочуючи інших допомагати.

👉 Обов'язково ставте хеш-теги #BeGood60, #УКУ_надихає – так ми та владика Борис зможемо відслідковувати ці історії і надихати на великі зміни інших!

Приєднуйтесь!

Передаємо естафету

Асоціація випускників УКУ

Абітурієнтам УКУ

Відлуння

Уряд Студентів УКУ/ UCU Student Government

UCUBlog

Alumni

Lviv Business School (LvBS)

та Парламентові Студентів УКУ.