До Дня мирянина в УГКЦ проведуть онлайн семінар за участі Патріарха Святослава

22.06.2020, 10:38
Католики
Онлайн-семінар до Дня мирянина - фото 1
Онлайн-семінар до Дня мирянина
У середу, 24 червня, о 15:00 у Zoom відбудеться онлайн семінар з нагоди Дня мирянина, який відзначають в УГКЦ 26 червня. Тема семінару: "Покликання і місія мирян сьогодні". До учасників звернеться Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Аудиторія семінару - лідери спільнот, рухів УГКЦ та усі бажаючі вірні.

Структура семінару наступна:

1. Вступ: Блаженніший Святослав (батьківське слово, молитва і благословення).

2. “Покликання і місія мирян” - п.Юрій Підлісний (15 хв.)

3. "Блаженний мученик Володимир Прийма та коротка історія Страдецької гори" - о.Іван Колтун (15 хв.)

4. "Католицька Акція" - платформа для комунікації формації і активної дії мирян на благо і розвиток місії Церкви у сучасному світі.

На завершення - молитва до бл. мученика Володимира Прийми за всіх мирян УГКЦ та звершення місії Церкви мирянами у сучасному світі.

Форма для реєстрації учасників 1-го онлайн семінару (членів спільноти, які бажають взяти участь у формаційних семінарах) https://forms.gle/4jZRD8ttST1TipJX7.

Реєстрація завершується 21.06.2020 о 14 год. По завершенні реєстрації учасникам надішлють доступ до онлайн конференції і додаткові матеріали для ознайомлення.

Для кращої комунікації між Комісією та вашою спільнотою чи рухом, а також для поширення інформації про наступні заходи в УГКЦ просять подати контактні дані щодо своєї спільноти, лідерів, духівників за лінком:

2. Форма для лідера спільноти https://forms.gle/QoFjf1JEgYSWE1CC7