До Львова прибула чудотворна ікона «Спас Кровоточивий»

22.03.2015, 13:34
У п’ятницю, 20 березня, під урочистий дзвін до львівського кафедрального храму св. Георгія УПЦ (МП) привезли чудотворний образ «Спас Кровоточивий».

Кровоточива ікона СпасаУ п’ятницю, 20 березня, під урочистий дзвін до львівського кафедрального храму св. Георгія УПЦ (МП) привезли чудотворний образ «Спас Кровоточивий». Після його встановлення у храмі відправили молебень, під час якого священики молилитися за мир в Україні та Милосердя Боже до багатостраждального українського народу.

“В наш трагічний та важкий час випробувань залишається лише одна надія – на милосердя Господнє! Тому дуже цінно, що чудотворні ікони стали все частіше відвідувати Львів, оскільки переконаний, що молитва перед такими знаними святинями здатна і заспокоїти серце, і дарувати мир душевний, і благодатні сили для долання диявольських спокус, що спіткали український народ останнім часом. А найголовніше через численні молитви мирян віримо, що випросимо у Господа мир нашій Батьківщині!» – заявив ЗМІ єромонах Маркіан Каюмов, прес-секретар Львівської єпархії УПЦ.

Як розповів РІСУ о. Маркіян, ікона вперше закровоточила 5 квітня 1998 року у приватному будинку жительки села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області в Росії. Після тривалих перевірок та аналізів виявилося, що кров справжня, без будь-яких хімікатів і визначили, що вона 4 групи. З того часу ікона подорожує по різних містах світу. Вона вже була у Львові, у 2003 році.

У Львові чудотворний образ перебуватиме до 25 березня до 12:00 години. Доступ до ікони відкрито щоденно з 8:00 до 20:00.