Created with Sketch.

До ПЦУ перейшла ще одна церква Ірпінської громади

29.06.2024, 11:00

28 червня парафіяни храму Святителя Миколая проголосували за перехід до Православної Церкви України.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "Ірпінь Daily".

На зборах релігійної громади храм більшістю голосів перевели до ПЦУ.

"За" проголосували 77 учасників, а новим головою релігійної громади обрали о. Сергія Чудиновича.

Тепер в Ірпінській громаді залишається лише один храм у московському підпорядкуванні – церква на території Центрального цвинтаря міста, де правив загиблий у березні 2022-го отець Володимир. Вона досі підпорядкована УПЦ МП, але служби там не відбуваються, храм стоїть закритим.

Читайте також
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51
Міжконфесійне Предстоятель ПЦУ відвідав Митрополію Бельгії Вселенського Патріархату
29 червня, 15:02
Міжконфесійне РПЦ висвятила для чотирьох країн Африки нових священиків
29 червня, 12:07
Міжконфесійне Релігійна громада на Житомирщині приєдналася до ПЦУ
29 червня, 08:10