Домініканський собор на Волині відкриє для туристів свої підземелля

19 листопада, 11:10
Культура
Домініканський собор на Волині відкриє для туристів свої підземелля - фото 1
Дирекція ДІКЗ «Стародавній Володимир» 17 листопада організувала екскурсію у вежі колишнього Домініканського монастиря на честь 20-річчя від дня створення заповідника. До ознайомчої екскурсії у місці, яке, можливо, стане новою захоплюючою туристичною локацією, долучились і працівники Туристично-інформаційного центру.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Домініканський монастир, що збудований у 1497 році на кошти польського короля Олександра Ягелонна, є одним з найстаріших на Волині, що зберігся до нашого часу майже в автентичному вигляді, хоча упродовж сотень років не використовується у релігійних цілях. Нині тут розміщений навчальний корпус Центру професійної освіти.

Домініканський собор на Волині відкриє для туристів свої підземелля - фото 82640

Викладачі навчального закладу, які охоче погодились на співпрацю, провели наукових співробітників заповідника та працівників ТІЦу усіма найцікавішими місцями монастиря: атмосферними келіями, коридорами та дзвіницею і продемонстрували найголовнішу родзинку – загадкове підземелля.

Домініканський собор на Волині відкриє для туристів свої підземелля - фото 82641

У підсумку усі учасники екскурсії зійшлись на думці, що такий об’єкт більш ніж вартий уваги, тому у наступному туристичному сезоні його обов’язково включать у новий екскурсійний маршрут.