Дружина  священника УКУ Петра Терлецького Катерина вийшла з критичного стану: попереду тривале одужання мами і Даринки

Дружина  священника УКУ Петра Терлецького Катерина вийшла з критичного стану: попереду тривале одужання мами і Даринки - фото 1
Дружина  священника УКУ Петра Терлецького Катерина, у якої  було уражено 90% легень, вийшла з критичного стану на передала рідним записку.

«Тривожне питання до чергового лікаря «Що там? Як» Незвична вдіповідь сьогодні: «Все у записочці». А там. Катруся.. власною рукою!!!», – повідомив на своїй сторінці священник Петро Терлецький.

У записці Катерина написала для сім’ї зворушливі слова: «Я вас люблю і витримаю все».

Дружина  священника УКУ Петра Терлецького Катерина вийшла з критичного стану: попереду тривале одужання мами і Даринки - фото 63239

Нагадаємо, раніше священник з Українського Католицького університету Петро Терлецький просив про фінансову допомогу на лікування дружини і новонародженої дитини. Даринка, яка днями з'явилася передчасно на світ, перебуває у критичному стані. Дівчинка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію Львівської обласної лікарні.

У Катерини Терлецької КТ показало, що легені уражені на більш як 90%. Вдома маму чекають ще 5 дітей. Попереду тривале і вартісне лікування мами і донечки.

Рахунок ПриватБанку:
4149 4393 1216 4191
Отримувач: о. Петро Терлецький
Якщо платіж не проходить, то є ще одна картка
5457 0822 2635 2974