Created with Sketch.

ДСНС просить українців не ходити на цвинтарі у поминальні дні

29.04.2022, 16:02

Рятувальники просять грмадян не відвідувати цвинтарі у поминальні дні, щоб не наражати себе на небезпеку.

Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, пише Depo.ua.

У Службі порятунку нагадали, що, залежно від регіону, поминальні дні в Україні цьогоріч припадають на 1-3 травня.

"Цьогоріч ми закликаємо українців утриматися від походів на кладовища. Адже ворог продовжує нещадно обстрілювати нашу територію, у багатьох місцях вже зробивши її надто небезпечною. Сьогодні навіть деокуповані території всіяні десятками тисяч вибухонебезпечних предметів, які потребують знищення", — зазначають у ДСНС.

Зафіксовано також чимало фактів потрапляння боєприпасів на кладовища.

Читайте також
Культура У Львові стартувала велопроща до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ
29 квітня, 09:33
Культура Завдяки жертовності попередників – Україна живе! Предстоятель ПЦУ очолив Літургію на Козацьких могилах
29 квітня, 12:23
Культура У Мукачеві відзначать 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
29 квітня, 12:55
Культура Папа Лев XIV прибув до Барселони
29 квітня, 16:31