Духівник Путіна зізнався, що у лихі 90-ті спалив хату наркоманів

Духівник Путіна зізнався, що у лихі 90-ті спалив хату наркоманів - фото 1
Митрополит Псковський та Порхівський РПЦ Тихон (Шевкунов) у документальному фільмі «Росія. Нова історія» зізнався в організованому їм підпалі хати, виправдавши цю дію тим, що у хаті перебували розповсюджувачі наркотиків.

Про це повідомляє Портал Credo.

Він розповів, що у 1994 чи 1995 році в селі Слобідка Рязанської області розташовувався невеликий скит Стрітенського монастиря на Луб'янці.

«До нас прийшли люди із сусіднього села, які попросили, щоб ми взяли їхнє господарство (ТОВ або щось таке) до себе в монастир. Чоловіки сказали: "Ми вже чотири роки крадемо, не отримуємо зарплату. Ми змушені красти, щоб годувати своїх дітей, сім'ї".

Останній аргумент, який мене тоді "вбив": "Зробіть щось, ми дітей годуємо запареним комбікормом". Я говорю: "Добре, що ми можемо зробити?" І чую слова: "Візьміть нас хоч у кріпаки". Це було настільки неймовірно, що ми мовчки піднялися і поїхали туди», - продовжив митрополит.

«По дорозі нам розповіли, що автобуси там не ходять, лікарні немає, школа у жахливому стані, а молодь почала вживати наркотики. Там були сім'ї: спеціально приїжджали, кочували і купили будинок. І робили ці "бовтанки". Але ситуація була така, що ми раз на місяць чи раз на два місяці ховали 18-річних та 19-річних. І довелося, оскільки, на жаль, тодішня міліція нам не допомагала самим вирішувати це питання. Спочатку попросили по-доброму. А потім, вперше скажу, думаю, за давністю років не порушать кримінальну справу, вивели цих хлопців із їхньої хати, пов'язали їх та підпалили хату. І сказали, щоб вони більше не приходили сюди. А що ми могли зробити? Ми відспівували одного за другим! – зізнався митрополит Тихін.

У результаті монастир узяв це господарство, сказав він.

«Зупинили будови в монастирі, ремонти, видавничі проекти. Усе вклали туди. Купили навіть силос. Купили трактори, бо вбито було всю техніку. Розорали перші 1000 гектарів навесні. Озимих, звісно, ​​жодних не було. Люди виходили за околицю, ставали перед ріллею і плакали, бо багато років вони цього не бачили. Вони мене обрали головою колгоспу. І останній голова колгоспу у всьому всесвіті - це я", - розповів він.