Протоєрей Андрій Лемешонок, духовник, який допомагає російським військовим Свято-Єлисаветинського монастиря в Мінську, у привітанні до Дня Перемоги пов'язав цей пам'ятний день із нинішнім вторгненням російських військ в Україну.
Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.
За його словами, «сьогодні знову йде війна» — тепер «з тим самим фашизмом, з безбожжям і бісівщиною», а військові, що гинуть, на думку священика, — «наші найкращі хлопці», сучасні «захисники».
Лемешонок заявив, що монастир, де він служить, сьогодні — «теж бойова одиниця», а його сестри «воюють за наше майбутнє». Він підкреслив, що війна продовжуватиметься, оскільки «світ, який відкинув Бога», не здатний покаятися.